• ساعت : ۱۳:۵۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ 
  • کد خبر : ۴۲۹۶۲
مهندس رادمهر معاون استاندار و فرماندار ویژه از پروژه های عمرانی شهر بندزرك بازدید و از نزدیك در جریان روند پیشرفت فیزیكی پروژه ها قرار گرفت .
مهندس رادمهر در حاشیه این بازدید با اشاره به اهمیت مقوله خدمت رسانی به همشهریان عزیز، رفاه و آرامش مردم را جز ضروری ترین اهداف شهرداری ها بر شمرد و گفت: تسریع در امور اجرایی پروژه های در دست اقدام دراولویت کاری مجموعه شهرداری می باشد و هر جایی نیاز به کمک ما باشد ما در کنار شهرداران هستیم تا بتوانیم مشکلات مردم را در حوزه های مختلف بویژه آسایش، رفاه و امنیت رفع کنیم.

مهندس رادمهر معاون استاندار و فرماندار ویژه از پروژه های عمرانی شهر بندزرک بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت فیزیکی پروژه ها قرار گرفت .

مهندس رادمهر در حاشیه این بازدید با اشاره به اهمیت مقوله خدمت رسانی به همشهریان عزیز، رفاه و آرامش مردم را جز ضروری ترین اهداف شهرداری ها بر شمرد و گفت: تسریع در امور اجرایی پروژه های در دست اقدام دراولویت کاری مجموعه شهرداری می باشد  و هر جایی نیاز به کمک ما باشد ما در کنار شهرداران هستیم تا بتوانیم مشکلات مردم را در حوزه های مختلف بویژه آسایش، رفاه و امنیت رفع کنیم.

وی با ابراز رضایت و خرسندی از اجرای این پروژه ها بر تکمیل و بهره برداری هرچه سریع تر این طرح ها جهت ارتقای زیرساخت های عمرانی شهر بندزرک در حوزه های مختلف تاکید و راهکارهای لازم را برای این منظور ارائه دادند.

رادمهر از زحمات مهندس ظاهری ادیب شهردار پرتلاش شهر بندزرک که در این مدت کوتاهی که عهده دار مسئولیت بوده، خوب کار کرده و کارهای خوبی را شروع کرده که امیدواریم تا پایان سال نیز به اتمام برسد و همچنین از همراهی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندزرک نیز تقدیر و تشکر نمود.

شهردار بندزرک در پایان ضمن تشکر از حضور مهندس رادمهر و اعضای شورای اسلامی شهر بندزرک جهت بازدید از پروژه های عمرانی از صبر و شکیبایی مردم جهت اجرای پروژه های عمرانی تقدیر و تشکر بعمل آورد و خواستار همراهی مستمر شهروندان با این شهرداری شد.

برخی از پروژه های عمرانی شهر بندزرک:
۱_آسفالت خیابان شفا با اعتبار ۱۲میلیارد ریال
۲_زیرسازی خیابان عطار  با اعتبار ۱۶ میلیارد ریال
۳_شروع به کار ساختمان شهرداری با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال

در این بازدید مهندس ظاهری ادیب شهردار و اعضای شورای شهر بندزرک و مهندس سهرابی دستیار مردمی نیز حضور داشتند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.9.0
    V6.1.9.0