پنج شنبه ١٦ تير ١٤٠١
آخرین اخبار
جلسه ستاد عفاف و حجاب شهرستان میناب به ریاست مهندس سلحشور
مطابق سه شنبه هر هفته ، برنامه ملاقات مردمی مهندس سلحشور
بازدید مهندس سلحشور از روند اجرای پروژه ایستگاه پمپاژ خط انتقال آب سد سرنی به مخزن آب شرب شهر میناب
جلسه فوق العاده ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران به ریاست مهندس سلحشور
🔹 ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان میناب در آماده باش هستند .
با حضور مهندس دوستی استاندار محترم هرمزگان از ۴۲پروژه آبرسانی به بهره‌برداری رسید
با حضور مهندس دوستی استاندار محترم هرمزگان تعداد ۷۲ پروژه آبرسانی در روستاهای محروم استان کلنگ زنی شد
سالروز ازدواج حضرت امام علی(ع) و حضرت فاطمه (س) و روز ازدواج تبریک باد و روز دهم تیرماه روز صنعت و معدن گرامی باد
شهادت حضرت امام جواد(ع) تسلیت باد
جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و‌ نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان (با موضوع یادمان شهدا گمنام) به ریاست مهندس سلحشور
اخبار > مهندس سلحشور در این جلسه گفت: تکریم ارباب‌رجوع را سرلوحه کارمان قرار دهیم و خدمت به مردم و حل مشکلات مردمی و بحث حقوق شهروندی از مهمترین انجام کار در ادارات است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٥٢٩ 

 تاریخ:1401/02/25 


مهندس سلحشور در این جلسه گفت: تکریم ارباب‌رجوع را سرلوحه کارمان قرار دهیم و خدمت به مردم و حل مشکلات مردمی و بحث حقوق شهروندی از مهمترین انجام کار در ادارات است

رئیس شورای اداری در این جلسه گفت: هیچ مشکلی در توزیع روغن و مرغ در شهرستان میناب نیست و از صبح شنبه در تمام فروشگاه‌ها و مغازه هایی که درخواست اقلام داشته اند توزیع شده و ظرف دیروز و امروز بیش از 60 تن روغن در روستاها و شهرها توزیع و هیچ نگرانی وجود ندارد. در تمام روستاها از دیروز به دهیاران محترم اطلاع رسانی شده که عاملین توزیع را جهت دریافت روغن معرفی کنند و در سطح شهرها نیز تا امروز در بیش از ۵۰ نقطه شهری روغن توزیع شده و این روند ان شاءالله ادامه دارد و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

 

 

 

 


جلسه شورای اداری شهرستان میناب به ریاست مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه و با حضور حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیمی امام جمعه محترم ، فرمانده محترم سپاه ناحیه میناب و اعضای محترم در محل سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

مهندس سلحشور  در این جلسه گفت:  تکریم ارباب‌رجوع را سرلوحه کارمان قرار دهیم و خدمت به مردم و حل مشکلات مردمی و بحث حقوق شهروندی از مهمترین انجام کار در ادارات است.

وی اظهار داشت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید با شناسایی ظرفیت‌های موجود، زمینه جذب سرمایه گذاران در بخش‌های مختلف را فراهم کنند تا شاهد ایجاد اشتغال و بهبود وضع معیشتی مردم باشیم.

وی با قدردانی از تلاش های مجموعه کادر بهداشت ودرمان ، هلال احمر و اعضای ستاد مدیریت بیماری کرونا اظهار داشت: برای مقابله با بیماری کرونا ، با تلاش و همراهی و همکاری همدیگر باعث شد که خداراشکر امروز وضعیت شهرستان ،استان و حتی کشور به رنگ آبی یا همان درصد بسیار کم مبتلایان به کرونا و در نهایت به پایین‌ترین عدد مرگ و میر این بیماری برسیم و همچنان از همه مردم خواهشمندیم پروتکل های بهداشتی رعایت کنند تا ان شاءالله ویروس منحوس کرونا در دنیا ریشه کن شود .

رئیس شورای اداری در این جلسه گفت: هیچ مشکلی در توزیع روغن و مرغ در شهرستان میناب نیست و از صبح شنبه در تمام فروشگاه‌ها و مغازه هایی که درخواست اقلام داشته اند توزیع شده و ظرف دیروز و امروز بیش از 60 تن روغن در روستاها و شهرها توزیع و هیچ نگرانی وجود ندارد. در تمام روستاها از دیروز به دهیاران محترم اطلاع رسانی شده که عاملین توزیع را جهت دریافت روغن معرفی کنند و در سطح شهرها نیز تا امروز در بیش از ۵۰ نقطه شهری روغن توزیع شده و این روند ان شاءالله ادامه دارد و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

وی افزود : از همراهی و همکاری  امام جمعه محترم شهرستان ، مدیران محترم جهادکشاورزی ، صنعت،معدن و تجارت  ، اتاق اصناف ، سپاه پاسداران ، نیروی انتظامی ، رئیس محترم دادگستری و دادستان محترم  نیز تقدیر و تشکر نمود.

امام جمعه شهرستان میناب در این جلسه با اشاره به این مطلب که مدیریت اخلاق در محیط کار منافع بسیار زیادی برای مدیران دارد افزود: اعم از منافع عملکردی و منافع اخلاقی،این مطلب بخصوص در عصر حاضر که مدیران با ارزشهای بسیار متنوعی در محیط کار سروکار دارند صادق است.

وی افزود: مهمترین مبنا در پیشرفت اخلاق اداری تصحیح بینش کارکنان نسبت به خودشان، مردمان، مسئولان و وظایف شان است، زمانی که دید انسان نسبت به مردم، مافوق و کارش اصلاح شود کار کردن به مثل خدمت نمودن و عبادت کردن است و این خود سبب رشد در اداره و توسعه اخلاق در اداره می شود.

جناب سرهنگ درویشی فرمانده محترم سپاه ناحیه میناب نیز در این جلسه ،طرح خودمراقبتی نهادها ،ادارات و بانک ها را  تشریح نمودند .

https://minab.hormozgan.ir/

https://t.me/newsminab

https://splus.ir/newsminab

https://ble.ir/farmandarivijeminab

https://eitaa.com/newsminab

https://chat.whatsapp.com/BCQTXz6kECc2EcTBb0FVJI


*روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب*


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
بخشداری سندرک : b_senderk@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.