چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > از تمام مردم عزیز میناب و بویژه اهالی روستاهای حاشیه رودخانه تقاضا می شود از تجمع در کنار رودخانه ها پرهیز کنند.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٩٣٠ 

 تاریخ:1400/10/20 


از تمام مردم عزیز میناب و بویژه اهالی روستاهای حاشیه رودخانه تقاضا می شود از تجمع در کنار رودخانه ها پرهیز کنند.

مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت : بر اساس بر آورد کارشناسان شرکت آب منطقه ای هرمزگان و با توجه به پیش بینی بارندگی از ۲۵ دیماه به مدت دو روز در محدوده شهرستان میناب و حوضه آبریز سد استقلال همچنین پیش بینی سیلاب، از امروز ۲۰ دیماه یکی از دریچه های تخلیه کننده عمقی سد استقلال باخروجی ۵۰ متر مکعب در ثانیه بازگشایی می شود.

 

 

 

 


مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت : بر اساس بر آورد کارشناسان شرکت آب منطقه ای هرمزگان و با توجه به پیش بینی بارندگی از ۲۵ دیماه به مدت دو روز در محدوده شهرستان میناب و حوضه آبریز سد استقلال همچنین پیش بینی سیلاب، از امروز  ۲۰ دیماه یکی از دریچه های تخلیه کننده عمقی سد استقلال باخروجی ۵۰ متر مکعب در ثانیه بازگشایی می شود.
وی تاکید کرد: از تمام مردم عزیز میناب و بویژه اهالی روستاهای حاشیه رودخانه تقاضا می شود از تجمع در کنار رودخانه ها پرهیز کنند.


روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.