دوشنبه ٠٤ شهريور ١٣٩٨


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٦٢٢٩ 

 تاریخ:1398/02/15 


بنادر شهرستان میناب نیازمند توجه ویژه است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: بنادر شهرستان میناب نیازمند توجه ویژه است

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب محمد احمدی در حاشیه این بازدید از بنادر شهرستان میناب خواستار تامین زیرساخت های بندری در بنادر تیاب و کرگان این شهرستان شد.

وی افزود: چنانچه معافیت های گمرکی برای رویه های ملوانی صورت گیرد شاهد  صادرات کالای غیر نفتی و رونق اقتصادی در این منطقه خواهیم شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب تاکید کرد:بنادر تیاب و کرگان شهرستان میناب نیازمند توجه ویژه ادارات بنادر و دریانوردی و گمرک می باشند.

احمدی  در پایان گفت: ميناب ظرفیت‌های بالقوه برخوردار است  که با فعال سازی این ظرفیت ها می‌توانیم قابلیت های شهرستان را بیشتر از گذشته معرفی کنیم.

شایان ذکر است :محمد احمدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب ، کمالی اردکانی مدیرکل عربی آفریقایی سازمان توسعه تجارت وزارت صمت ، مسعود پاکزاد مدیر کل اقتصادی استانداری هرمزگان، قاسمی مدیر کل صمت استان هرمزگان، حسینی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، سعیدی مدیر کل گمرک استان هرمزگان و دیگر مسئولان از بنادر و گمرک تیاب و کرگان شهرستان میناب بازدید کردند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.