دوشنبه ٠٤ شهريور ١٣٩٨


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٦٣٣٥ 

 تاریخ:1398/02/20 


برای افزایش اشتغال و رونق تولید در میناب تلاش می کنیم

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: برای افزایش اشتغال و رونق تولید در شهرستان میناب شبانه روزی تلاش می کنم

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب ،محمد احمدی در همایش تجلیل از شوراهای اسلامی،دهیاران، معتمدین و خیرین در بندزرک میناب اظهار کرد: ماه مبارک رمضان، ماه بندگی، خودسازی و تصمیم گیری است.

وی افزود:خداشناسی، خودشناسی، وظیفه شناسی ما در تمامی علوم برای رسیدن انسان به کمال هستند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب در ادامه گفت : امروز نیاز جامعه برای برون رفت از شرایط کنونی اتحاد، انسجام و اعتدال است.

احمدی تصریح کرد: ما در راه خدمت به مردم در چارچوب قانون با منطق، صبر و حوصله وظیفه خودمان را انجام می دهیم و هیچ توجهی به مسائل حاشیه‌ای نخواهیم داشت. 

وی عنوان کرد: ميناب در مباحث توسعه ای و زیرساختی آنقدر دارای مشکل است که ما فکرمان را حتی بسمت حاشیه ها نخواهیم برد و مسیر خدمت را  با توکل به خدا و حمایت مردم به پیش می بریم. 

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب افزود:ما امانتدار نظام و مردم هستیم و درب اتاقم به روی همه اقشار، احزاب و مردم باز است. 

وی با اشاره به اینکه به شوراها هم باور و اعتقاد قلبی دارم گفت : آنان بازوان پر توان این مرز و بوم هستند.

احمدی در بخش پایانی سخنان خود تصریح کرد: سال 98، سال رونق تولید ملی و انتخابات است و برای اشتغال و رونق تولید شبانه روزی تلاش می کنیم و ان شاءالله انتخابات را با کمک و همکاری اعضای شورای نگهبان در چارچوب قانون برگزار خواهیم کرد. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.