سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٧٦٦٥ 

 تاریخ:1398/03/09 


دعوت برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان میناب

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب به مناسبت فرارسیدن روز قدس از همه آحاد مردم برای راهپیمایی دعوت نمود

 

 

 

 


 

 

بسمه تعالی


روز قدس، روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین، روز استقامت و اتحاد دنیای اسلام است.


روز قدس یادگار و از تدابیر حضرت امام خمینی (ره) در راستای زنده‌ نگهداشتن روحیه ظلم‌ستیزی و ظلم‌ناپذیری مردم ایران و جهان در مقابل استکبار و استبداد است.


آخرین جمعه‌ی ماه مبارک رمضان به عنوان «روز قدس»، روز اتحاد و یکپارچگی مسلمانان عالم علیه جبهه کفر و ظلم و اشغالگری است ، روز برائت و اعلام نفرت مسلمان و آزادگان جهان از رژیم اشغالگر قدس و شیطان بزرگ آمریکا  است.


اینجانب به نوبه خود از مردم فهیم و مومن شهرستان میناب، خانواده های معظم و معزز شهدا ،جانبازان ،ایثارگران، آزادگان ،فرهنگیان، دانشجویان ،دانش آموزان، صنعتگران، کارگران، کارمندان،ورزشکاران، هنرمندان، روحانیون معزز و مسئولین دعوت می نمایم همگام با آحاد ملت با حضوری گسترده در این راهپیمایی بار دیگر همبستگی و بیداری اسلامی را به جهانیان نشان دهند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.