پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩
اخبار > پیام تبریک عید سعید فطر و طلیعه ماه شوال و سالروز انتخاب حضرت آیت الله امام خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب اسلامی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٧٧٣١ 

 تاریخ:1398/03/14 


پیام تبریک عید سعید فطر و طلیعه ماه شوال و سالروز انتخاب حضرت آیت الله امام خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب اسلامی

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب طی پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر و طلیعه ماه شوال و سالروز انتخاب حضرت آیت الله امام خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب اسلامی را به هم میهنان عزیز بویژه مردم شریف و متدین شهرستان میناب تبریک گفت.

 

 

 

 


متن پیام به شرح ذیل است                                                                                   اللهم ... اسئلک بحقَّ هذا الیوم الَّذی جعلتهُ لِلمسلمینَ عیدا...

عید سعید فطر، عید توفیق بر طاعت و اطاعت، عید توبه و تهذیب نفس، عید ذکر و یاد محرومان و گرسنگان، عید زیبایی های معنوی، عید بشارت، سعادت و عید خداجویی و عید بزرگ مؤمنان و روزه داران و تجلی یک ماه سازندگی و وارستگی، پایان باشکوه یک ماه مهمانی الهی و عید قبولی طاعات و عبادات و صیام است.


اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنان در ماه پر خیر و برکت رمضان، حلول ماه شوال و عید سعید فطر و سالروز انتخاب حضرت آیت الله امام خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب اسلامی را به همه مسلمانان جهان، هم میهنان عزیز به ویژه مردم شریف و متدین شهرستان میناب ، تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال تعجیل در فرج حضرت ولی عصر(عج) ، سلامتی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، عزت اسلام و مسلمین وتوفیقات روز افزون کلیه خدمتگزاران صدیق به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ویژه دولتمردان تدبیر و امید را مسالت می نمایم.


محمد احمدی

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.