پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩
اخبار > 800 میلیارد ریال برای احداث و تکمیل پروژه های عمرانی شهرستان ميناب توزیع شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٧٧٩٣ 

 تاریخ:1398/03/21 


800 میلیارد ریال برای احداث و تکمیل پروژه های عمرانی شهرستان ميناب توزیع شد

800 میلیارد ریال برای احداث و تکمیل پروژه های عمرانی شهرستان ميناب توزیع شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری وفرمانداری ویژه شهرستان میناب ،محمد احمدی در جلسه شورای برنامه‌ریزی شهرستان میناب اظهار کرد : ٨٠٢ ميليارد ريال از محل اعتبارات تملک و دارایی های سرمایه ای و سهم اعتبارات قانون متوازن برای احداث و تکمیل پروژه های عمرانی شهرستان میناب توزیع شد.

وی افزود:مهمترین این اعتبارات در بخش هاي بهداشت و درمان ،حمل و نقل،آموزش، منابع طبیعی، ورزش، فرهنگی و هنری، دین و مذهب است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب تصریح کرد :در مجموعه واگذاری اعتبارات شهرستان نسبت به سال گذشته بیش از ١۴ درصد افزایش یافته است.

وی در پایان گفت: با واگذاری اعتبارات سال ۹۸ پروژه عمرانی مهمی در سطح روستاها و شهرها تکمیل و تقدیم مردم شهرستان میناب خواهد شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.