پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩
اخبار > پیمانکار ورزشگاه ده هزار نفری میناب اسقرار یافت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٧٧٩٦ 

 تاریخ:1398/03/22 


پیمانکار ورزشگاه ده هزار نفری میناب اسقرار یافت

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: پیمانکار ورزشگاه ده هزار نفری میناب اسقرار یافت

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب، محمد احمدی در جلسه شورای ورزش شهرستان میناب با اشاره به اینکه میناب دومین شهرستان پرجمعیت استان است اظهار کرد: باید نگاه ویژه برای توسعه ورزش این شهرستان صورت گیرد.

وی افزود: شهرستان میناب از ظرفیت های خوبی در عرضه های مختلف ورزشی برخوردار است و خواستار تشکیل کار گروه های در جهت استعدادیابی در رشته های مختلف ورزشی شدند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب همچنین گفت: ورزشکاران شهرستان میناب با تلاش و پشتکار در سطح استانی ، ملی و بین المللی دارای مقام های متعددی هستند.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اهمیت ورزش در سلامت افراد و کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه تاکید کرد: با برنامه ریزی و پیگیری زیرساخت ها و برنامه های ورزشی در شهرستان میناب افزایش یابد.

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب همچنین خواستار تدوین سند توسعه ورزشی شهرستان میناب شدند و گفت: با کمک هیئت های ورزشی و دانشگاهیان در زمینه تدوین این سند اقدام شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این مطلب که تشکیل صندوق توسعه ورزشی می تواند نقش قابل توجه در جهت حمایت از ورزشکاران ایفا کند اظهار کرد: برنامه ریزی ها و اقدامات لازم در این زمینه هر چه سریعتر صورت گیرد.

فرماندار ویژه شهرستان میناب با اشاره به ورزشگاه ده هزار نفری میناب گفت: احداث این ورزشگاه اولویت اول ورزشی شرق هرمزگان و خواسته به حق مردم است که با پیگیری های صورت گرفته امروز شاهد اسقرار پیمانکار آن هستیم.

وی در پایان خواستار تکمیل ورزشگاه چمن مصنوعی در شهرک الهمدی میناب شدند .

محمودرضا امیاری مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان نیز در این جلسه با اشاره به مشکلات استخر شنا میناب اظهار کرد: به زودی مشکلات این استخر رفع و راه اندازی می شود.

وی همچنین در خصوص ورزشگاه ده هزار نفری میناب گفت: این پروژه با اسقرار پیمانکار در شهرستان میناب فعال شده است .

امیاری در پایان تصریح کرد: پروژه های نیمه تمام و افزایش امکانات ورزشی در شهرستان میناب را پیگیری خواهم کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.