پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٢١٧ 

 تاریخ:1398/04/14 


پیام تبریک به مناسبت فرارسیدن ١۴ تیرماه روز شهرداری و دهیاری

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب در پیامی به مناسبت فرارسیدن ١۴ تیرماه روز شهرداری و دهیاری تبریک گفت

 

 

 

 


متن پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

مديريت شهري و روستائي از جمله بخش هايى هستند كه به دليل وقوع وظايف و كاركردها و اهميت بسيار بالاى اين وظايف و نحوه ى انجام انها بر پيكره ى حياط اجتماعى در همه ى كانون هاى كوچك و بزرگ جمعيتى ، از اهميتی مضاعف برخوردار بوده است حساسيت و كثرت وظايف ازيك سو و كمبود امكانات و تجهيزات از سوي ديگر سبب گرديده است تا در بسياري از مواردايجاد تعادل بين وظايف و امكانات با كار جهادي ، شبانه روزي و مخلصانه كاركنان شهرداريها و دهياريها تامين گردد و وظيفه شناسي و حساسيت فعالان مديريت شهري و روستائي بوده است كه سبب انجام وظايف به بهترين نحو و با كمترين امكانات گرديده است.

فرا رسيدن چهاردهم تيرماه روز ملي شهرداري ها و دهياريها بهانه ي است تا فروتنانه از زحمات و خدمات كاركنان و مديران اين نهادها براي ساكنين روستاها و شهرها تقدير و تشكر نموده و ضمن گراميداشت اين روز ، مناسبت يادشده را به آنها صميمانه تبريك عرض مي نمايم براي همه ي اين زحمت كشان دوام توفيق خدمتگزاري به مردم شريف شهرستان ميناب را از خداوند يكتا خواهان و خواستارم.

محمد احمدی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.