پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٢٣١ 

 تاریخ:1398/04/15 


بازدید از واحد تولیدی فرآوری آبزیان در شهرستان میناب

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب و دیگر مدیران استانی و شهرستانی از واحد تولیدی فرآوری آبزیان در شهرستان میناب بازدید کردند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب حیدری معاون اقتصادی استاندار هرمزگان در سفر به شهرستان میناب از واحد تولیدی نور آبزیان این شهرستان با اشتغالزایی ۳۰۰ نفری بازدید بعمل آورد.

 معاون استاندار هرمزگان در جریان این بازدید از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این واحد تولیدی فعال در زمینه فرآوری آبزیان قرار گرفت.

  حیدری پس از بازدید از این واحد تولیدی بلافاصله با صدور دستوری به مدیران کل جهاد کشاورزی ، منابع طبیعی و مدیرعامل بانک کشاورزی خواستار رفع مشکل زمین واحد تولیدی برای اجرای طرح توسعه و سرمایه در گردش آن شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.