پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٢٣٣ 

 تاریخ:1398/04/15 


بازدید از طرح توسعه گمرک، بندر و اسکله بندر تیاب میناب

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب و دیگر مدیران استانی و شهرستانی از طرح توسعه گمرک، بندر و اسکله بندر تیاب میناب بازدید کردند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب،حیدری معاون اقتصادی استاندار هرمزگان در ادامه سفر به شهرستان میناب با حضور در بندر تیاب میناب از بخش های مختلف طرح توسعه اسکله ، بندر و گمرک این شهرستان بازدید بعمل آورد.

معاون استاندار هرمزگان در جریان بازدید خواستار تسریع دستگاه های اجرایی ذیربط به ویژه گمرک و اداره کل بنادر و دریانوردی استان برای تکمیل طرح توسعه بندر، اسکله و گمرک بندر تیاب میناب با توجه به رشد  و توسعه روز افزون این بندر شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.