پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٢٤٥ 

 تاریخ:1398/04/15 


بازدیدمعاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان از فاز دوم طرح توسعه شهرک صنعتی تیاب میناب

حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان ،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب و دیگر مدیران استانی و شهرستانی از فاز دوم طرح توسعه شهرک صنعتی تیاب میناب بازدید کردند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب، حیدری معاون اقتصادی استاندار هرمزگان در سفر یک روزه خود به شهرستان میناب با محوریت بررسی مسائل و مشکلات واحد های تولیدی این شهرستان با حضور در محل شهرک صنعتی تیاب میناب از فاز دوم طرح توسعه شهرک صنعتی این شهرستان به مساحت ۱۲۰ هکتار بازدید .

و دستورات لازم جهت تسریع در تکمیل فاز دوم این شهرک جهت استقرار صنایع مختلف به ویژه صنایع مرتبط با فرآوری و بسته بندی آبزیان صادر کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.