جمعه ٠٩ اسفند ١٣٩٨


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٤٩٤ 

 تاریخ:1398/07/11 


باید نگاه ویژه ای برای توسعه شهرستان میناب شود

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: باید نگاه ویژه ای برای توسعه شهرستان میناب شود

 

 

 

 


به گزارش  روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب ،علی اصغر جهانگیر در جلسه شورای اداری شهرستان میناب با اشاره به سفر به استان هرمزگان و شهرستان میناب اظهار کرد: هدف توسعه عدالت و امنیت پایدار در کشور است.وی با بیان اینکه نگرانی مردم از فقر و امکانات رفاهی است افزود : همه امور در سایه حضور مردم در صحنه و پیگیری های مردمی حل و فصل خواهد داشت .

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور دربخش دیگری از سخنان خود گفت: میزان امکانات در شهرستان میناب نیمی از امکانات مرکز استان هرمزگان است و باید نگاه ویژه ای برای توسعه این شهرستان شود.

وی با اشاره به ویژگی اخلاقی مردم استان هرمزگان تصریح کرد: مردم این استان مردم با گذشت و امانت دار هستند.

جهانگیر افزود: مشکلات اقتصادی مهمترین دغدغه مردم است و باید فعالیت های اقتصادی و اشتغال در شهرستان میناب افزایش یابد.

وی با بیان این مطلب که کمبود امکانات اولیه نباید باعث نارضایتی های مردمی شود گفت: با افزایش امکانات اولیه در مناطق محروم کشور نارضایتی های مردمی را  در این مناطق بر طرف می کنیم .

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور همچنین تصریح کرد: هدف سفر افزایش رضایت مردم در استان هرمزگان و شهرستان میناب در بخش های اداری و قضائی است.

وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به نامه های مردمی گفت: نامه های مردمی رسیدگی خواهد شد و در جهت حل مشکلات آنها اقدام خواهد شد.

معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان میناب نیز در این نشست گفت: شهرستان میناب یک شهرستان ولایی در استان هرمزگان و شناسنامه انقلاب در استان است.

وی افزود: شهرستان میناب دومین شهرستان پر جمعیت استان هرمزگان است و نیروی انسانی خوبی در بخش های مختلف کشور دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب  اظهار کرد: شهرستان میناب قطب تولید کشاورزی و میگوی استان هرمزگان می باشد.

وی افزود: با اتحاد و تلاش مضاعف مدیران شهرستان میناب و با وجود تحریم های ظالمانه چهره گلستان استان را درخشان تر خواهیم کرد.

احمدی همچنین تصریح کرد: برنامه های خوبی در حوزه های اقتصادی ، اجتماعی ، عمرانی و آموزشی در شهرستان میناب در حال انجام است که شاهد توسعه این شهرستان خواهیم شد.

وی در بخش پایان سخنان خود با اشاره به مسافت بخش توکهور شهرستان میناب تا مرکز شهرستان خواستار ایجاد شعبه دادگاه در این بخش از شهرستان شدند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.