چهارشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٩
اخبار > راهپیمایی ۱۳ آبان ماه در شهرستان میناب برگزار می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٨٠٢ 

 تاریخ:1398/08/06 


راهپیمایی ۱۳ آبان ماه در شهرستان میناب برگزار می‌شود

معاون سیاسی و اجتماعی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان ماه در شهرستان میناب برگزار می‌شود

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب ، محمد ریاضی  در نشست همانگی برگزاری راهپیمایی 13 آبان ماه در شهرستان میناب در سالن جلسات این معاونت اظهار کرد: مردم استان هرمزگان و شهرستان میناب با ایستادگی، مقاومت و حضور گسترده در راهپیمایی ها  به جهانیان ثابت کرده‌اند که راه شهدا و امام شهدا را ادامه خواهند داد.

وی افزود: مردم انقلابی شهرستان میناب با حضور گسترده در کنار دانش‌آموزان  و دانشجویان با مشت‌های گره کرده ندای انزجار از استکبار جهانی سر خواهند داد.

معاون سیاسی و اجتماعی  معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب تصریح کرد: راهپیمایی ۱۳ آبان در مرکز شهرستان میناب  و بخش های تابعه برگزار می‌شود.

وی افزود: راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان امسال راس ساعت ۹ صبح  در مرکز شهرستان از چهار راه بسیج،بلوار بسیج ،سه راه بیمارستان قدیم ,مسجد امام خمینی(ره ) میناب برگزاری می‌شود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.