پنج شنبه ٠٨ اسفند ١٣٩٨


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٨١٤ 

 تاریخ:1398/08/06 


اطلاع رسانی های لازم در خصوص پیشگیری از بیماری های پشه آئدس در شهرستان میناب انجام شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: اطلاع رسانی های لازم در خصوص پیشگیری از بیماری های پشه آئدس در شهرستان میناب انجام شود

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب ،محمد احمدی در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان با اشاره به پشه آئدس اظهارکرد: الحمد لله گزارشی در خصوص بیماری های پشه آئدس در کشور و شهرستان میناب داده نشده است .

وی افزود: باید پیشگیری های لازم در این خصوص توسط دستگاه مربوطه صورت گیرد و اطلاع رسانی های لازم از طریق مدارس ،دانشگاه ها، پایگاه های بسیج ، اصناف و دهیاری ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان میناب انجام شود و همچنین بروشور های اطلاع رسانی در ادارات و دیگر نهاد نصب شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب  در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سفر معاون درمان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: در این سفر ضمن بازدید از بیمارستان و عملیات احداث پروژه بهداشت و درمان  در شهرستان میناب قول مساعد در خصوص تسریع در عملیات احداث آنهار را داد.

وی همچنین در خصوص ساماندهی دستفروشان گفت: اقدامات خوبی در جهت ساماندهی پنج شنبه بازار میناب در حال انجام است و خواستار تشکیل تیمی جهت رفع مشکل دستفروشان و ساماندهی آنها در پنج شنبه بازار و دیگر نقاط  شهرستان میناب شدند.

  


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.