پنج شنبه ٠٨ اسفند ١٣٩٨


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٨٤٢ 

 تاریخ:1398/08/08 


استان هرمزگان در خصوص پدافند غیر عامل نمونه کشوری شده است

رئیس حقوقی و بازرسی سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: استان هرمزگان در خصوص پدافند غیر عامل نمونه کشوری شده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب، محمد علی قمی در نشست شورای پدافند غیر عامل شهرستان میناب در سالن اجتماعات معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب با اشاره به پدافند غیر عامل در کشور اظهار کرد: در استان ها 7 قرارگاه در این زمینه فعال هستند و در حال برنامه ریزی هستند.

وی افزود: تمام نهاد ها باید تهدید ها را در حوزه پدافند غیر عامل را جدی بگیرند و تمام مراکز حیاتی و حساس را شناسایی و در جهت حفاظت آنها برنامه ریزی کنیم .

رئیس حقوقی و بازرسی سازمان پدافند غیرعامل کشور همچنین با بیان این مطلب که تهدید های اقتصادی و سایبری بسیار مهم هستند خواستار فرهنگسازی و آگاه سازی جامعه در این زمینه  شدند.

وی گفت: دانشگاه ها ،مجتمع آموزش عالی ، آموزش و پرورش و دیگر نهادها نسبت به آموزش جامعه هدف خود اقدام کنند.

وی در بخش پایان سخنان خود تصریح کرد: استان هرمزگان در خصوص پدافند غیر عامل نمونه کشوری شده است و بزودی از استاندار هرمزگان تجلیل خواهد شد.

محمد احمدی نیز در این شست با اشاره به نقش آموزش در پدافند غیر عامل اظهار کرد: در سال جای بیش از 80 کارگاه آموزشی در زمینه پدافند غیر عامل در شهرستان میناب برگزار شده است.

وی افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته در استان و شهرستان میناب جهت احیا دشت میناب ، باغ ها در این شهرستان در حال نوسازی و تجهیز به آبیاری نوین هستند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این مطلب که در سال جاری 41 مانور در شهرستان میناب برگزار شده است تصریح کرد: برنامه های صد گانه شامل نمایشگاه ، مانور ، کلاس های آموزشی و دیگر برنامه در هفته پدافند غیر عامل این شهرستان برگزار می شود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.