پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩
اخبار > طرح گند زدایی در سطح شهرستان میناب درحال انجام است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٢٢٩ 

 تاریخ:1398/12/24 


طرح گند زدایی در سطح شهرستان میناب درحال انجام است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت:طرح گندزدایی در سطح شهرستان میناب درحال انجام است

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب ، محمد احمدی گفت :طرح  گندزدایی در سطح شهرستان میناب برای پیشگیری از بیماری کرونا توسط اداره جهاد کشاورزی ،اصناف و بازاریان،صمت ، دامپزشکی ، شهرداران ، نیروهای جهادی، بسیجی ، گروه های مردمی ، دهیاران ، شوراهای اسلامی ، بخشداران به صورت مستمر روزانه و شبانه در حال انجام است .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب تاکید نمود : از مردم خواهش میکنیم برای حفظ سلامتی خود ، خانواده و شهروندان ضمن رعایت نکات بهداشتی از ترددهای غیرضروری در سطح شهر و روستاها خودداری کنند و در خانه بمانند..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.