پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩
اخبار > از تعطیلی بازارها در میناب تا ممنوعیت برگزاری مراسمات عروسی و عزا


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٧٩٦ 

 تاریخ:1399/03/17 


از تعطیلی بازارها در میناب تا ممنوعیت برگزاری مراسمات عروسی و عزا

معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب وضعیت این شهرستان را قرمز اعلام کرد و از تعطیلی بازارها و مجتمع‌های تجاری آن خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میناب، محمد احمدی رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان میناب در جلسه فوق العاده ستاد کرونا گفت: بدلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و وضعیت قرمز شهرستان ناچار به اجرای ممنوعیت و محدودیت های مجدد شدیم. باتوجه به رشد بالای مبتلایان به کوید ۱۹ از نیمه دوم اردیبهشت ماه بویژه اوایل خرداد ماه با موافقت ستاد استانی از فردا شنبه مورخ ۱۷خرداد ۹۹ بازارها، مجتمع تجاری ها، بوستان ها تعطیل می باشد. احمدی اظهار داشت: کلیه بازارها، پاساژها و مجتمع های تجاری در هسته مرکزی شهر میناب، خیابان شهید جهانگیر امینی، بلوار بسیج، از سه راه بیمارستان تا میدان استقلال، بازار کانال، بازار ماهی فروشان شهرداری میناب( بدلیل اینکه محل تجمع و ترافیک است) بازار ها، پاساژ و مجتمع های تجاری در شهرهای سندرک، هشتبندی، بندزرک، تیرور و سایر روستاها نیز تعطیل می باشند. همچنین بازار و مجتمع تجاری زهوکی، حکمی و توابع، تیاب، هشتبندی، سندرک، بندزرک، بازار ماهی فروشان گورزانگ، کلیه ارزانسراها نیز تعطیل می باشند. رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان میناب در پایان افزود: از تک تک واحد های صنفی بویژه صنف طلافروشان بدلیل رعایت پروتکل و همراهی و همکاری با ستاد شهرستان کمال تشکر دارم. از کلیه مردم عزیز و فهیم شهرستان خواهش میکنیم برای حفظ سلامتی خود و جامعه به توصیه های و رعایت پروتکل های بهداشتی عمل نموده و از سفر به شهرها، روستاها به جد خودداری نمایند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.