پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩
اخبار > انجام تمامی درخواست ها در دستگاه‌های اداری و فرمانداری میناب به صورت غیر حضوری


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٨٢٢ 

 تاریخ:1399/03/19 


انجام تمامی درخواست ها در دستگاه‌های اداری و فرمانداری میناب به صورت غیر حضوری

به منظور رعایت حال شهروندان عزیز و همچنین پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی درخواست های مردم در دستگاه‌های اداری و فرمانداری شهرستان میناب حتی الامکان به صورت غیر حضوری ، الکترونیکی و تلفنی انجام می گیرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری وفرمانداری ویژه میناب، به منظور رعایت حال شهروندان عزیز و همچنین پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی درخواست های مردم در دستگاه‌های اداری و فرمانداری شهرستان میناب حتی الامکان به صورت غیر حضوری ، الکترونیکی و تلفنی انجام می گیرد. این تصمیم در راستای پیشگیری از بیماری کرونا و حفظ سلامت جان مردم و جامعه است. راه های ارتباطی: تماس تلفنی ٠۷۶۴۲۲۲۶۳۶۳ دفتر فرماندار و یا از طریق فضای مجازی با شماره ٠۹۱۷۷۶٠۱۵۹۲ روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب حوزه سیاسی، امنیتی و اجتماعی معاون سیاسی: ٠۹۱۷۱۶۵۱۵٠۲ حوزه عمرانی معاون عمران: ٠۹۱۷۱۶۵۲٠٠۹ حوزه اقتصادی معاون توسعه و برنامه ریزی:٠۹۱۷۴۹۹۳۷۹۷


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.