پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩
اخبار > نظارت بر اماکن، اصناف و ادارات در میناب


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٨٣٥ 

 تاریخ:1399/03/20 


نظارت بر اماکن، اصناف و ادارات در میناب

معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب، گفت: مانور خودرویی نظارت بر اماکن، اصناف و ادارات در شهرستان میناب با هدف جلوگیری از شیوع کرونا برگزار می‌شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی معاونت استاندار و فرماندار ویژه میناب، محمد احمدی، گفت: مدیران ۲۸ دستگاه اجرایی با ۲۸ خودرو از امروز به مدت یک ماه کار گشت ویژه بر اماکن، اصناف و ادارات نظارت می‌کنند وی افزود: روزانه هم هشدار در خانه بمانیم، کرونا را جدی بگیریم، از ماسک و دستکش استفاده کنیم و فاصله اجتماعی را رعایت کنیم در شهر و محلات اعلام می‌شود. محمد احمدی گفت: وظیفه این گشت‌ها ارشاد و راهنمایی مردم و دستور العمل‌های بهداشتی است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.