پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩
اخبار > برخورد قانونی در انتظار برگزارکنندگان تجمعات غیرضروری در میناب


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٨٦٣ 

 تاریخ:1399/03/24 


برخورد قانونی در انتظار برگزارکنندگان تجمعات غیرضروری در میناب

معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب، گفت: دفاتر ازدواج و طلاق در صورتی که رعایت پروتکل های بهداشتی نکنند را از روز شنبه ۲۴خرداد ۹۹ تعطیل خواهیم کرد و با کسانی که بخواهند هر گونه تجمعی را ایجاد کنند قطعا برخورد و به دستگاه قضا معرفی می نمائیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میناب، جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بیماری کرونا به ریاست مهندس احمدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب و با حضور اعضای محترم و مسئولین اتحادیه ها در محل سالن اجتماعات این معاونت برگزار شد. مهندس احمدی، گفت: فاصله گذاری هوشمند اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی برای همه الزامی است برای اینکه بخواهیم از کرونا مصون باشیم راهی جز رعایت مسائل بهداشتی فردی و اجتماعی نداریم. معاون استاندار، در ادامه اظهار داشت: نگاه ما به اصناف مثبت بوده و هیچ وقت قصد تعطیلی را نداشتیم جز اینکه جاهایی مجبور بوده ایم بدلیل سلامت اصناف و همه مشتریان که شهروندان عزیز ما می باشند و برای ما سلامتی آنها حائز اهمیت بوده است. مهندس احمدی رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان میناب افزود: آن دسته از اصنافی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند و با ستاد همراهی و همکاری نداشته باشند مجبوریم مجدد تعطیل کنیم. وی، افزود: شما می توانید خود با رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین ارائه خدمات به کسانیکه پروتكل های بهداشتی را رعایت نموده اند بعنوان سفیران سلامت در حوزه اصناف باشید. احمدی، یادآور شد: سلامت اصناف، سلامت جامعه است شادابی اصناف، شادابی و نشاط اقتصاد جامعه و کشور است از آسیب و ضربه اقتصاد جامعه و کشور نگرانیم. رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان میناب افزود: بعد از یک هفته تعطیلی در هسته مرکزی شهر میناب از شنبه ۲۴ خرداد ۹۹ مشروط به اینکه اتحادیه ها تعهد به شبکه بهداشت جهت رعایت پروتکل های بهداشتی توسط خود و اصناف زیر مجموعه و واحدهای صنفی بدهند فعالیت کنند. احمدی، گفت: تمامی کسبه ها و اصناف در سطح شهرستان باید از طریق میز خدمت یا همان پیشخوان خدمات ارائه کنند. مجتمع و بازارهای سرپوشیده نیز در ورودی ها باید یک نفر مستقر کنند و از کسانی که پروتکل بهداشتی را رعایت نکرده اند جلوگیری بعمل آید. وی، ادامه داد: اگر واحد صنفی رعایت نکند ناچاریم به تعزیرات و دستگاه قضا معرفی کنیم. فرماندار میناب، گفت: از تلاش های همه عزیزان در شبکه بهداشت و درمان تقدیر و تشکر میکنیم، البته افزایش چند برابری آمار مبتلایان فراتر از زنگ هشدار است و وضعیت مناسب نیست. معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب، گفت: دفاتر ازدواج و طلاق در صورتی که رعایت پروتکل های بهداشتی نکنند را از روز شنبه ۲۴خرداد ۹۹ تعطیل خواهیم کرد و با کسانی که بخواهند هر گونه تجمعی را ایجاد کنند قطعا برخورد و به دستگاه قضا معرفی می نمائیم.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.