پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩
اخبار > نظارت 28 گروه بر کار اصناف و بازاریان مینابی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٩٢٠ 

 تاریخ:1399/03/27 


نظارت 28 گروه بر کار اصناف و بازاریان مینابی

معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب، گفت: ۲۸ گروه نظارتی در شهر میناب بر کار بازاریان و اصناف نظارت می‌کنند و در صورت مشاهده رعایت نشدن شیوه نامه‌های بهداشتی، آن مکان تعطیل می‌شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میناب، محمد احمد گفت: بازار بزرگ میناب و دیگر مراکز تجاری این شهرستان مشروط به رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی توسط بازاریان ، بازگشایی شد. وی، افزود: ۲۸ گروه نظارتی در شهر میناب بر کار بازاریان و اصناف نظارت می‌کنند و در صورت مشاهده رعایت نشدن شیوه نامه‌های بهداشتی، آن مکان تعطیل می‌شود. به گفته احمدی، از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون بیش از ۷۰۰ نفر در شهرستان میناب به این بیماری مبتلا شده و ۱۱ نفر هم فوت کرده اند. فرماندار ویژه میناب، خاطرنشان کرد: مراکز تجاری میناب به دنبال افزایش شمار مبتلایان به کرونا در این شهرستان از هفته گذشته تا اوایل این هفته تعطیل بود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.