پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩
اخبار > بزرگترین ظرفیت اشتغال زایی میناب در حوزه کشاورزی است/اجرای 50 پروژه با 2 هزار میلیارد اعتبار


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٩٢١ 

 تاریخ:1399/03/27 


بزرگترین ظرفیت اشتغال زایی میناب در حوزه کشاورزی است/اجرای 50 پروژه با 2 هزار میلیارد اعتبار

معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب، گفت: بیش از 50 پروژه در این بخش با اعتباری بالغ بر 2 هزار میلیارد ریال در شهرستان میناب که بزرگترین اشتغالزایی آن در حوزه کشاورزی است در حال اجراست که با روی کار آمدن این پروژه ها سهم عظیمی در اشتغال این شهرستان رقم خواهد خورد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میناب، محمد احمدی در بازدید از طرح های در حال ساخت حوزه کشاورزی ضمن تبریک هفته جهادکشاورزی، گفت: در سالی که بنام جهش تولید نامگذاری شده است به عینه در این شهرستان مشاهده می کنیم که در حوزه کشاورزی با مدیریت خوب آقای مویدی اهداف و برنامه ریزی های خوبی طراحی، تدوین و در همین ابتدای سال شاهد اجرای آنان هستیم. وی، افزود: بیش از 50 پروژه در این بخش با اعتباری بالغ بر 2 هزار میلیارد ریال در شهرستان میناب که بزرگترین اشتغالزایی آن در حوزه کشاورزی است در حال اجراست که با روی کار آمدن این پروژه ها سهم عظیمی در اشتغال این شهرستان رقم خواهد خورد. احمدی، اظهار کرد: با برنامه ریزی مجموعه جهادکشاورزی هرمزگان، بیش از پیش شاهد شکوفایی کشاورزی مجدد در شهرستان میناب که گلستان استان هرمزگان است خواهیم بود. فرماندار ویژه میناب، خاطرنشان کرد: احساس می کنیم بار دیگر در قرن اخیر کشاورزی شهرستان میناب با مدیریت خوب جهادکشاورزی و حضور و همراهی سرمایه گذاران شاهد احیای کشاورزی شهرستان میناب و رونق بخشی بیشتر در این حوزه باشیم.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.