جمعه ٠٨ اسفند ١٣٩٩
اخبار > دیدار حاج حسین رئیسی نماینده محترم مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی با مهندس سلحشور


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٧٨٨ 

 تاریخ:1399/11/01 


دیدار حاج حسین رئیسی نماینده محترم مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی با مهندس سلحشور

در این دیدار ضمن بررسی مسائل و مشکلات حوزه های مختلف از جمله کشاورزی، شیلات، منابع طبیعی، آب، رودخانه ها و محیط زیست ، برنامه ریزی لازم در خصوص حضور و بازدید اعضای محترم کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست از سطح شهرستان انجام گرفت.

 

 

 

 


دیدار حاج حسین رئیسی نماینده محترم مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی با مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب  .

در این دیدار ضمن بررسی مسائل و مشکلات حوزه های مختلف از جمله کشاورزی،  شیلات،  منابع طبیعی،  آب،  رودخانه ها و محیط زیست ، برنامه ریزی لازم در خصوص حضور و بازدید اعضای محترم کمیسیون کشاورزی، آب،  منابع طبیعی و محیط زیست  از سطح شهرستان انجام گرفت.

روابط عمومي معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.