جمعه ٠٨ اسفند ١٣٩٩
اخبار > بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان و هیات همراه از طرح دامپروری در توکهور و هشتبندی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٨٠٠ 

 تاریخ:1399/11/02 


بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان و هیات همراه از طرح دامپروری در توکهور و هشتبندی

✍️دکتر ایرج حیدری در ادامه بازدید های میدانی خود به همراه مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب، رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، حاج حسین رئیسی نماینده محترم مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل حراست و سرمایه گذاری استانداری و جمعی دیگر از مدیران دستگاه های اجرایی از ظرفیت های بخش کشاورزی شرق استان از یک طرح دامپروری در توکهور و هشتبندی بازدید کرد.

 

 

 

 


بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان و هیات همراه از طرح دامپروری در توکهور و هشتبندی

✍️دکتر ایرج حیدری در ادامه بازدید های میدانی خود به همراه مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب، رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، حاج حسین رئیسی نماینده محترم مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل حراست و سرمایه گذاری استانداری و جمعی دیگر از مدیران دستگاه های اجرایی از ظرفیت های بخش کشاورزی شرق استان  از یک طرح دامپروری در توکهور و هشتبندی بازدید کرد.

🔹معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در این بازدید خاطر نشان کرد: موانع توسعه طرح های دامپروری در توکهور و هشتبندی با بهره گیری از ظرفیت های استانی و ملی مرتفع و از فعالان این بخش با رفع موانع  حمایت می شود.

روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.