جمعه ٠٨ اسفند ١٣٩٩
اخبار > دیدار مردمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اهالی توکهور و هشتبندی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٨٠١ 

 تاریخ:1399/11/02 


دیدار مردمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اهالی توکهور و هشتبندی

دیدار مردمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان به همراه مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب، رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اسلامی،حاج حسین رئیسی نماینده محترم مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ، معاونین وزرای جهاد کشاورزی و نیرو، مدیر کل حراست استانداری و مدیر کل دفتر سرمایه گذاری استانداری و جمعی دیگر از مدیران دستگاه های اجرایی استان با اهالی توکهور و هشتبندی درمحل مسجد جامع شهر هشتبندی با محوریت بررسی مسائل و مشکلات مردم برگزار شد .

 

 

 

 


دیدار مردمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان  به همراه مهندس سلحشور  معاون  استاندار و فرماندار  ویژه شهرستان میناب، رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اسلامی،حاج حسین رئیسی نماینده محترم مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی  ، معاونین وزرای جهاد کشاورزی و نیرو، مدیر کل حراست استانداری و مدیر کل دفتر سرمایه گذاری استانداری و جمعی دیگر از مدیران دستگاه های اجرایی استان با اهالی توکهور و هشتبندی  درمحل مسجد جامع شهر هشتبندی با محوریت بررسی مسائل و مشکلات مردم برگزار شد .

روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.