جمعه ٠٨ اسفند ١٣٩٩
اخبار > دکتر حیدری از گلخانه هیدروپونیک تولید محصولات کشاورزی و مزارع صیفی کشاورزان بازدید بعمل آوردند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٨٠٢ 

 تاریخ:1399/11/02 


دکتر حیدری از گلخانه هیدروپونیک تولید محصولات کشاورزی و مزارع صیفی کشاورزان بازدید بعمل آوردند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در ادامه سفر به شرق استان به همراه رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اسلامی،حاج حسین رئیسی نماینده محترم مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ، معاونین وزرای جهاد کشاورزی و نیرو، مدیر کل حراست استانداری و مدیر کل دفتر سرمایه گذاری استانداری و جمعی دیگر از مدیران دستگاه های اجرایی استان با استقبال مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب و حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای جهانگیری امام جمعه محترم توکهور و هشتبندی و مسئولان محلی وارد توکهور و هشت بندی شد.

 

 

 

 


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در ادامه سفر به شرق استان  به همراه رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اسلامی،حاج حسین رئیسی نماینده محترم مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی  ، معاونین وزرای جهاد کشاورزی و نیرو، مدیر کل حراست استانداری و مدیر کل دفتر سرمایه گذاری استانداری و جمعی دیگر از مدیران دستگاه های اجرایی استان  با استقبال مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب و حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای جهانگیری امام جمعه محترم توکهور و هشتبندی و مسئولان محلی وارد  توکهور و هشت بندی شد.

✍️دکتر حیدری معاون استاندار هرمزگان و هیات همراه  در سفر به هشت بندی از گلخانه هیدروپونیک تولید محصولات کشاورزی و مزارع صیفی کشاورزان بازدید بعمل آوردند.

حضور در جمع کشاورزان و باغداران توکهور و هشت بندی از دیگر برنامه های معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان و هیات همراه در سفر به هشت بندی است.

منطقه توکهور و هشتبندی با بیش از ۱۲ هزار هکتار اراضی باغی و کشاورزی از قطب های اصلی کشاورزی استان هرمزگان است.

روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.