جمعه ٠٨ اسفند ١٣٩٩
اخبار > مراسم رژه خودرویی و موتوری به مناسبت گرامیداشت ۲۲بهمن ماه سالروز چهل و دومین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور مهندس سلحشور


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٠٩٧ 

 تاریخ:1399/11/22 


مراسم رژه خودرویی و موتوری به مناسبت گرامیداشت ۲۲بهمن ماه سالروز چهل و دومین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور مهندس سلحشور

مراسم رژه خودرویی و موتوری به مناسبت گرامیداشت ۲۲بهمن ماه سالروز چهل و دومین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب، حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیمی امام جمعه معزز شهرستان میناب، اعضای محترم شورای تامین، جمعی از مسئولین، روحانیون محترم، نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه در میناب برگزار شد.

 

 

 

 


مراسم رژه خودرویی و موتوری به مناسبت گرامیداشت ۲۲بهمن ماه سالروز چهل و دومین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  با حضور مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب، حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیمی امام جمعه معزز شهرستان میناب، اعضای محترم شورای تامین، جمعی از مسئولین، روحانیون محترم، نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه در میناب برگزار شد.

روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.