جمعه ٠٨ اسفند ١٣٩٩
اخبار > در ادامه برنامه های دهمین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان میناب با حضور مهندس سلحشور


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤١٠٩ 

 تاریخ:1399/11/21 


در ادامه برنامه های دهمین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان میناب با حضور مهندس سلحشور

در ادامه دهمین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان میناب با حضور مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه، مهندس عابدینی مدیر کل محترم راهداری و حمل ونقل جاده ای استان و اعضای محترم شورای شهر تیرور، شهردار محترم شهر تیرور، شهردار محترم شهر میناب و سایر مسئولین محترم مرکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای سنگین و نیمه سنگین نوین شهر امین با اعتبار بالغ بر ۹٠ میلیارد ریال و با اشتغال ۲۵نفر واقع در شهرک صنعتی میناب-تیرور افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

 

 

 


در ادامه دهمین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان میناب با حضور مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه،  مهندس عابدینی مدیر کل محترم راهداری و حمل ونقل جاده ای استان و اعضای محترم شورای شهر تیرور،  شهردار محترم شهر تیرور، شهردار محترم شهر میناب و سایر مسئولین محترم مرکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای سنگین و نیمه سنگین نوین شهر امین با اعتبار بالغ بر ۹٠ میلیارد ریال و با اشتغال ۲۵نفر واقع در شهرک صنعتی میناب-تیرور افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.