سه شنبه ٢٤ فروردين ١٤٠٠
اخبار > جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان به ریاست دکتر همتی استاندار محترم


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٢٢٥ 

 تاریخ:1399/12/02 


جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان به ریاست دکتر همتی استاندار محترم

جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان به ریاست دکتر همتی استاندار محترم و با حضور مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

 

 

 

 


جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان به ریاست دکتر همتی استاندار محترم و با حضور مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه  شهرستان میناب بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

🔸توزیع اعتبار ابلاغیه سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص ماده ۱۷ قانون مدیریت بحران کشور، گزارش عملکرد جذب اعتبارات ۱۰ماهه سال۹۹ و گزارش عملکرد بند "و" تبصره قانون بودجه ۹۹ کشور از جمله دستورکارهای نشست امروز شورای برنامه ریزی و توسعه استان بود.

روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.