جمعه ٠٨ اسفند ١٣٩٩
اخبار > جلسه شورای پشتیبانی نهضت سوادآموزی شهرستان میناب به ریاست مهندس سلحشور


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٥٦٧ 

 تاریخ:1399/10/14 


جلسه شورای پشتیبانی نهضت سوادآموزی شهرستان میناب به ریاست مهندس سلحشور

رئیس شورای نهضت سوادآموزی شهرستان میناب ضمن اشاره به اهمیت نهضت سواد آموزی بیان کرد : تمام دستگاههای اجرایی شهرستان باید در جهت رفع بیسوادی مشارکت کنند.

 

 

 

 


جلسه شورای پشتیبانی نهضت سوادآموزی شهرستان میناب به ریاست مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه و با حضور اعضای محترم در محل سالن جلسات این معاونت برگزار شد.
رئیس شورای نهضت سوادآموزی شهرستان میناب ضمن اشاره به اهمیت نهضت سواد آموزی بیان کرد : تمام دستگاههای اجرایی شهرستان باید در جهت رفع بیسوادی مشارکت کنند.

در ادامه این جلسه شناسایی افراد بازمانده از تحصیل و مشخص کردن تعداد آن‌ها و امکان تحصیل و آموزش به طوری که اگر نسبت به کسب علم علاقه‌مند هستند در مسیر پیشرفت و ارتقای علمی قرار گیرند مورد تاکید قرار گرفت.
در پایان از زحمات و تلاشهای کارشناسان  نهضت سواد آموزی، پیشکسوتان نهضت سواد آموزی شهرستان به مناسبت ۷ دی ماه  هفته سواد آموزی تقدیر شد.

روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.