جمعه ٠٨ اسفند ١٣٩٩
اخبار > مراسم تودیع و معارفه مدیر آب و فاضلاب شهرستان میناب


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٦٠٩ 

 تاریخ:1399/10/17 


مراسم تودیع و معارفه مدیر آب و فاضلاب شهرستان میناب

مراسم تودیع و معارفه مدیر آب و فاضلاب شهرستان میناب با حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیمی امام جمعه محترم شهرستان میناب، مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب، مهندس قصمی مدیرعامل محترم آب و فاضلاب استان، رئیس دفتر نماینده محترم مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی و اعضای محترم شورای اداری شهرستان در محل سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

 

 

 

 


مراسم تودیع و معارفه مدیر آب و فاضلاب شهرستان میناب با حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیمی امام جمعه محترم شهرستان میناب،  مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب،  مهندس قصمی مدیرعامل محترم آب و فاضلاب استان، رئیس دفتر نماینده محترم مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی و اعضای محترم شورای اداری شهرستان در محل سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

در این مراسم از زحمات چندین ساله مهندس زائرپور تقدیر و مهندس سلیمانی بعنوان سرپرست  آب و فاضلاب شهرستان میناب معرفی شد.

روابط عمومي معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.