جمعه ٠٨ اسفند ١٣٩٩
اخبار > جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست دکتر حیدری


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٦٦٤ 

 تاریخ:1399/10/22 


جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست دکتر حیدری

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست دکتر حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویزه شهرستان میناب شهرزاد مدیر کل دفتر سرمایه گذاری استانداری و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در محل سالن جلسات این معاونت برگزار شد .

 

 

 

 


جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست دکتر حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویزه شهرستان میناب, جناب آقای گرمه ای دادستان محترم شهرستان میناب, شهرزاد مدیر کل دفتر سرمایه گذاری استانداری , رئیس سازمان صمت استان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در محل سالن جلسات این معاونت برگزار شد .


در این جلسه  مسائل و مشکلات واگذاری اراضی پرورش میگو در منطقه کرگان مورد بررسی قرار گرفت .

روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.