جمعه ٠٨ اسفند ١٣٩٩
اخبار > جلسه کمیسیون کارگری به ریاست مهندس سلحشور


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٧٤٩ 

 تاریخ:1399/10/29 


جلسه کمیسیون کارگری به ریاست مهندس سلحشور

مهندس سلحشور در این جلسه گفت: توجه ویژه به حوزه کارگری و رصد و رفع مشکلات آنها ضرورتی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

 

 

 

 


جلسه کمیسیون کارگری به ریاست مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب و با حضور اعضای محترم در محل سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

در این جلسه مسائل و مشکلات حوزه کارگری مورد بررسی قرار گرفت.

مهندس سلحشور در این جلسه گفت:  توجه ویژه به حوزه کارگری و رصد و رفع مشکلات آنها ضرورتی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: پرداخت مطالبات کارگران، مورد تأکید دولت است و مدیران واحدهای کارگری نیز باید این مهم را در اولویت امور قرار دهند.
با هماهنگی‌های انجام شده از سوی کمیسیون بسیاری از مشکلات در این حوزه تا کنون مرتفع شده است و امیدواریم با جدیت و پیگیری همه اعضا سایر موارد نیز برطرف شود.

روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.