جمعه ٠٨ اسفند ١٣٩٩
اخبار > دکتر رئوفی به منظور بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش سندرک شهرستان میناب وارد این بخش شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٧٦٩ 

 تاریخ:1399/10/30 


دکتر رئوفی به منظور بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش سندرک شهرستان میناب وارد این بخش شد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان به منظور بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش سندرک شهرستان میناب دقایقی پیش با همراهی مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب، مدیر کل بازرسی استانداری ، مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و جمعی دیگر از مدیران وارد بخش سندرک این شهرستان شد.*

 

 

 

 


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان به منظور بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش سندرک شهرستان میناب دقایقی پیش با همراهی مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب، مدیر کل بازرسی استانداری ، مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و جمعی دیگر از مدیران وارد بخش سندرک این شهرستان  شد.*

دکتر علی رئوفی معاون استاندار هرمزگان در جریان این سفر با حضور در روستای درجادون سندرک دو طرح فرهنگی را در این روستا مورد افتتاح قرار می دهد.

بررسی مسائل و مشکلات روستای درجادون با حضور مدیران دستگاه های اجرایی از دیگر برنامه های سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در سفر به بخش سندرک شهرستان میناب است‌.

*روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب*


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.