جمعه ٠٨ اسفند ١٣٩٩
اخبار > دکتر حیدری در محل گلزار شهدای این شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٨٠٤ 

 تاریخ:1399/11/02 


دکتر حیدری در محل گلزار شهدای این شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند.

✍️دکتر حیدری معاون اقتصادی استانداری هرمزگان، مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب به همراه نماینده محترم مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اسلامی، معاونین وزرای جهاد کشاورزی و نیرو، ، مدیر کل حراست استانداری و مدیر کل دفتر سرمایه گذاری استانداری و هیات همراه با حضور در محل گلزار شهدای این شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند.

 

 

 

 


✍️دکتر حیدری معاون اقتصادی استانداری هرمزگان، مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب به همراه حاج حسین رئیسی  نماینده محترم مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اسلامی، معاونین وزرای جهاد کشاورزی و نیرو، ، مدیر کل حراست استانداری و مدیر کل دفتر سرمایه گذاری استانداری و هیات همراه  با حضور در محل گلزار شهدای این شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان و اعضای کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی و معاونین وزرا با حضور در مناطق مختلف شهرستان های میناب، رودان، جاسک، بشاگرد و سیریک به صورت میدانی ظرفیت های کشاورزی شرق هرمزگان و مسائل و مشکلات فعالان این بخش را از نزدیک مورد بررسی قرار می دهند.

روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.