يکشنبه ٠٨ خرداد ١٤٠١
آخرین اخبار
مهندس سلحشور در این جلسه گفت: تکریم ارباب‌رجوع را سرلوحه کارمان قرار دهیم و خدمت به مردم و حل مشکلات مردمی و بحث حقوق شهروندی از مهمترین انجام کار در ادارات است
مهندس سلحشور در این جلسه گفت :در سال ۱۴۰۰ بالغ بر ۲۱۴میلیارد تومان تسهیلات پرداخت و اشتغال ۲۵۵۹ نفر ایجاد شده است .
مهندس سلحشور ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع نخبگان علمی به بیان نکاتی در خصوص جایگاه دانشگاه مطرح و برای حضور در مراسم و برنامه ها و جلسات با نخبگان علمی ابراز علاقه کردند.
آیین کلنگ زنی ساخت واحد آموزشی شش کلاسه در شهرک فرهنگ شهر با حضور مهندس سلحشور
در پایان نماز نیز مهندس سلحشور به درخواست ها و مطالبات مردم در حوزه‌های مختلف پاسخ دادند .
هشتمین سالگرد شهادت پاسدار شهید کربلایی جواد ناصری با حضور مهندس سلحشور
با حضور مهندس سلحشور به تعداد ۷ زوج جوان جهیزیه با همکاری کمیته امداد اهدا شد
آیین کلنگ زنی خانه بهداشت روستای تم گوهر از توابع بخش مرکزی با حضور مهندس سلحشور
مطابق سه شنبه هر هفته ، برنامه ملاقات مردمی مهندس سلحشور
دکتر رحیمی مدیر شبکه بهداشت و درمان ، دکتر رئیسی ماکیانی رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) و تعدای از پرسنل بهداشت و درمان مناسبت هفته سلامت با مهندس سلحشور
اخبار > بازدید میدانی مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه ، سردار مارانی فرماندهی محترم قرارگاه مدینه منوره از روستاهای تمبک ، مازغ بالا و رودخانه میناب


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٩١٢ 

 تاریخ:1400/10/18 


بازدید میدانی مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه ، سردار مارانی فرماندهی محترم قرارگاه مدینه منوره از روستاهای تمبک ، مازغ بالا و رودخانه میناب

مقرر شد آب منطقه ای با همکاری و همراهی قرارگاه مدینه منوره ، شیلات ، صمت ، شهرداری شهر میناب نسبت به ترمیم و بهسازی سیل بند، دایک و لایروبی رودخانه میناب با قید فوریت اقدام نماید.

 

 

 

 


بازدید میدانی مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه ،  سردار مارانی فرماندهی محترم قرارگاه مدینه منوره  از روستاهای تمبک ، مازغ بالا و رودخانه میناب .

در این بازدیدها ضمن دیدار و گفتگو با مردم، مسائل و مشکلات را مورد بررسی قرار دادند .

مقرر شد آب منطقه ای با همکاری و همراهی قرارگاه مدینه منوره ، شیلات ، صمت ، شهرداری شهر میناب  نسبت به ترمیم و بهسازی سیل بند، دایک و لایروبی رودخانه میناب با قید فوریت اقدام نماید.

از همکاری و همراهی فرماندهی سپاه پاسداران ناحیه میناب ، فرماندهی  قرارگاه مدینه منوره، فرماندهی انتظامی، معاون عمرانی استانداری،  آب منطقه ای، اداره صمت ،شیلات ، شهرداری شهر میناب، راهداری و حمل و نقل جاده ای ، بسیج سازندگی ،گروه های جهادی، دهیاران ، اعضای شوراهای اسلامی ، معتمدین محلی، نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی تقدیر و تشکر می شود .


روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.