جمعه ٠٨ اسفند ١٣٩٩
اخبار > جلسه شورای اداری بخش سندرک به ریاست مهندس سلحشور


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٦٩١ 

 تاریخ:1399/10/23 


جلسه شورای اداری بخش سندرک به ریاست مهندس سلحشور

جلسه شورای اداری بخش سندرک به ریاست مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب و با حضور ماژین مدیر کل محترم حراست استانداری، مهندس صادقی پور مدیر کل محترم امور شهری و شوراهای استانداری، بخشدار سندرک و اعضای شورای اداری بخش در محل بخشداری سندرک برگزار شد.

 

 

 

 


جلسه شورای اداری بخش سندرک به ریاست مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب و با حضور ماژین مدیر کل محترم حراست استانداری، مهندس صادقی پور مدیر کل محترم امور شهری و شوراهای استانداری، بخشدار سندرک و اعضای شورای اداری بخش  در محل بخشداری سندرک برگزار شد.

در این جلسه مسائل و مشکلات شهر و  بخش سندرک مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان جلسه از زحمات آقای صادقی شهردار سابق شهر سندرک تقدیر و آقای خسرو محمودی با حکم استاندار محترم بعنوان شهردار جدید شهرسندرک معرفی شد.

روابط عمومي معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.