پنج شنبه ٠٣ تير ١٤٠٠
اخبار > جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان میناب به ریاست مهندس سلحشور


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٩٨١ 

 تاریخ:1400/02/22 


جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان میناب به ریاست مهندس سلحشور

مهندس سلحشور ضمن قبولی طاعات و عبادات و تبریک پیشاپیش عید فطر ، با توجه به شرایط و آمار بیماران کرونایی، از زحمات و تلاشها و ایثار مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان در همه ابعاد قدردانی نمودند و با اعلام محدودیت های وضعیت قرمز همچنان از همه همشهریان خواستند پروتکل های بهداشتی و بهداشت فردی را رعایت نمایند.

 

 

 

 


جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان میناب به ریاست مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه و با حضور اعضای محترم در محل سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

مهندس سلحشور ضمن قبولی طاعات و عبادات و تبریک پیشاپیش عید فطر  ،  با توجه به شرایط و آمار بیماران کرونایی، از زحمات و تلاشها و ایثار مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان , هلال احمر و نیروی انتظامی در همه ابعاد قدردانی نمودند و با اعلام محدودیت های  وضعیت قرمز  همچنان از همه همشهریان خواستند پروتکل های بهداشتی و بهداشت فردی را رعایت نمایند.
در هفته هلال احمر نیز از زحمات و تلاش های جمعیت هلال احمر شهرستان بویژه آقای صالحی و مجوعه همکاران و همه زحمت کشان هلال احمرومدیرعامل محترم جمعیت هلال احمر استان و مجموعه تقدیر و تشکر می کنم .
هلال احمر همیشه در همه صحنه ها حضور موثر داشته که خود جای تقدیر و تشکر دارد .

در ادامه نیز مقررگردید مراسم نماز عید سعید فطر با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود.
همچنین آموزش و پرورش شهرستان میناب و منطقه سندرک با توجه به اینکه امتحانات نهایی پایه نهم و دوازدهم بصورت حضوری برگزار میشود حوزه های برگزاری امتحانات را بصورت روزانه ضدعفونی انجام دهند.

در پایان نیز  از همه ادارات و اعضای ستاد، بازاریان، اصناف، کسبه، هنرمندان، ورزشکاران ،بسیجیان ،روحانیون، دهیاران، فرهنگیان و آحاد مختلف مردم  بابت همراهی و همکاری با ستاد کرونای شهرستان در مبارزه با ویروس کرونا تشکر و قدردانی میکنم.

#من_ماسک_میزنم
#حمایت_همگانی_از_مدافعان_سلامت
#به_مدد_الهی_کرونا_را_شکست_خواهیم_داد
#کرونا_را_شکست_میدهیم

روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.