پنج شنبه ٠٣ تير ١٤٠٠
اخبار > دیدار معاون مدیر کل و رئیس اداره آموزش و پرورش و اعضای شورای معاونین آموزش و پرورش شهرستان میناب با مهندس سلحشور


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٩٨٥ 

 تاریخ:1400/02/15 


دیدار معاون مدیر کل و رئیس اداره آموزش و پرورش و اعضای شورای معاونین آموزش و پرورش شهرستان میناب با مهندس سلحشور

مهندس سلحشور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری و هفته بزرگداشت معلم اظهار داشت: بی شک معلم ازجایگاه و اعتبار ویژه ای در بین مردم برخوردار است و بایستی نسبت به این جایگاه احترام قائل بود .

 

 

 

 


دیدار معاون مدیر کل و رئیس اداره  آموزش و پرورش و اعضای شورای معاونین آموزش و پرورش شهرستان میناب با مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه بمناسبت هفته بزرگداشت معلم.

در این دیدار سرکار خانم کریمی گزارشی از عملکرد حوزه آموزش و پرورش ارائه نمود.
وی با اشاره به نحوه آموزش ها در زمان تعطیلی مدارس با توجه به شیوع ویروس کرونا گفت: دغدغه تعلیم و تعلم برای مجموعه آموزش و پرورش در این دوران کمرنگ نشد بلکه احساس وظیفه ای که در مجموعه بویژه معلمان ایجاد شد قابل ستایش و تقدیر است.

مهندس سلحشور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری و هفته بزرگداشت معلم اظهار داشت: بی شک معلم ازجایگاه و اعتبار ویژه ای در بین مردم برخوردار است و بایستی نسبت به این جایگاه  احترام قائل بود .


معاون استاندار و فرماندار ویژه با بیان اینکه معلم نقش مهمی در تربیت نیروی انسانی متعهد و کار آمد دارد، بیان کرد: در بینش دینی ما نیز معلم ادامه دهنده ی راه انبیاء بوده و نقش روشنگری در جامعه را دارد .

در پایان نیز از سر کار خانم کریمی به نمایندگی از معلمین عزیز از سوی معاون  استاندار  و فرماندار  ویژه شهرستان  میناب تقدیر و تشکر شد.

روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.