پنج شنبه ٠٣ تير ١٤٠٠
اخبار > جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست دکتر رئوفی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٩٨٧ 

 تاریخ:1400/02/13 


جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست دکتر رئوفی

مهندس سلحشور در این جلسه گزارشی از عملکرد ستاد کرونا در شهرستان میناب ارائه نمود. همچنین تاکید کرد ورودی شهرستان میناب (ایست و بازرسی شهید چغارردی) از ششم اردیبهشت ماه تاکنون رصد و کنترل و روزانه بیش از ۱۰۰ دستگاه خودرو برگشت داده می شود

 

 

 

 


جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست دکتر رئوفی معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و با حضور مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

مهندس سلحشور در این جلسه گزارشی از عملکرد ستاد کرونا در شهرستان میناب ارائه نمود. همچنین تاکید کرد ورودی  شهرستان میناب (ایست و بازرسی شهید چغارردی) از ششم اردیبهشت ماه تاکنون رصد و کنترل و روزانه بیش از ۱۰۰ دستگاه خودرو برگشت داده می شود

دکتر علی رئوفی در جلسه ستاد استانی کرونا با حضور ویدئو کنفرانسی فرمانداران، با تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری مولای متقیان حضرت علی علیه السلام، با اشاره تلاش ها برای مدیریت بیماری کرونا، عنوان کرد: براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان موارد ابتلا به کرونا در هرمزگان با کاهش ۱۰ درصدی همراه بوده است.

وی در همین خصوص افزود: در غرب و شرق استان با تلاش فرمانداران و اعضای ستاد شهرستانی کرونا و کادر سخت کوش درمان روند افزایشی آمار مبتلایان متوقف و سیر نزولی پیدا کرده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به تعطیلات پیش رو، تصریح کرد: تشدید اقدامات در ایام پایانی هفته و تعطیلات پیش رو برای جلوگیری از افزایش آمار مبتلایان ضروری است.

*جانشین رئیس ستاد کرونای استان هرمزگان، خاطرنشان کرد: تشدید محدودیت های تردد به شهرهای قرمز و نارنجی با جدیت دنبال شود و در صورت مشاهده تخلف جرائم مصوب به موقع اعمال شود تا شاهد بازدارندگی باشیم.

وی افزود: بر روند برگزاری مراسمات ایام لیالی قدر دستگاه های متولی نظارت کنند تا همچون شب نوزدهم شاهد برگزاری بدون دغدغه مراسمات با رعایت شیوه نامه های بهداشتی باشیم و همراهی مردم در این زمینه قابل تقدیر است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار داشت: فرهنگ سازی و آموزش در زمینه رعایت شیوه نامه های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی بسیار اثر گذار خواهد بود.

وی با تاکید بر گزارش به موقع تخلفات، تصریح کرد: بخشداران و دهیاران در صورت مشاهده هرگونه تخلف احتمالی در عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی سریعا موضوع را به دستگاه های اجرایی ذیربط گزارش کنند.

رئوفی افزود: عادی انگاری وضعیت کرونا عواقب سنگینی دنبال دارد و ضروری است با اطلاع رسانی و هشدار به موقع از ایجاد فضای عادی انگاری در جامعه جلوگیری شود.


روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.