جمعه ٠٧ بهمن ١٤٠١
آخرین اخبار
حلول ماه رجب و میلاد پنجمین مولود زمین و آسمان، ولادت حضرت امام محمد باقر (ع) تهنیت باد.
دیدار مهندس سلحشور با فرماندهی محترم سپاه ناحیه میناب
بازدید مهندس سلحشور از ورزشگاه ده هزار نفری میناب.
راهپیمایی مردمی و باشکوه مردم ولایتمدار شهرستان میناب در روز جمعه پس از اقامه نماز جمعه در پی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس رهبر معظم انقلاب اسلامی و مرجعیت شیعه با حضور مهندس سلحشور
پیام استاندار هرمزگان به مناسبت ولادت سراسرنور حضرت زهرا(س)، روز مادر و روز زن
بازدید مهندس سلحشور از بیمارستان ابوالفضل (ع) و بیمارستان دوم در حال ساخت میناب
جلسه ای با حضور مهندس سلحشور با موضوع بررسی مسائل و مشکلات مراکز آموزش عالی، ارتقاء مجتمع آموزش عالی میناب به دانشگاه مکران و بهبود زیرساخت های آموزشی شرق هرمزگان در محل سالن مجتمع آموزش عالی میناب برگزار شد.
جلسه هم اندیشی ، برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص بزرگداشت مقام شامخ مادر و روز زن بمناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و میلاد بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی و کارگروه عفاف و حجاب به ریاست مهندس سلحشور
بازدید مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه از محله گرو صالحی شهر میناب.
مطابق سه شنبه هر هفته ، برنامه ملاقات مردمی مهندس سلحشور
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت ولادت سراسرنور حضرت زهرا(س)، روز مادر و روز زن


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢١٩٧ 

 تاریخ:1401/10/23 


پیام استاندار هرمزگان به مناسبت ولادت سراسرنور حضرت زهرا(س)، روز مادر و روز زن

«أَكْثَرُ اَلْخَيْرِ فِي اَلنِّسَاءِ»                          بيشتر خير و نيكى در زنان است               "امام صادق (ع)"

 

 

 

 


❇️ پیام استاندار هرمزگان به مناسبت ولادت سراسرنور حضرت زهرا(س)، روز مادر و روز زن
                                          
مهندس مهدی دوستی، استاندار هرمزگان با صدور پیامی ولادت سراسرنور حضرت زهرا(س)، روز مادر و روز زن را تبریک گفت.

متن پیام استاندار هرمزگان به شرح زیر است:
«أَكْثَرُ اَلْخَيْرِ فِي اَلنِّسَاءِ»                         
بيشتر خير و نيكى در زنان است              
                                 "امام صادق (ع)"


نظام اسلامی از صدر تاکنون جایگاه متعالی زن را در عرصه های مختلف از خانواده تا جامعه، آن چنان رفیع بنیان نهاده است که به فرمایش مقام معظم رهبری؛برخلاف نگاه منحط غرب که عین «اسارت و اهانت» به زن است، اسلام حقوق به شدت عادلانه و متوازن برای زنان قائل است و این سخن از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نیز که فرمودند:"از دامان زن مرد به معراج می رود" همان روش و رویکرد انقلابی مبتنی بر احکام اسلامی بوده که زنان ایران را در علم، معرفت، تربیت واخلاق سرآمد کرده و توانسته اند گوی و میدان فرصت ها را از آن خود کنند.

در همین راستاست مقارن کردن گرامیداشت مقام بلندمرتبه زن و مادر با ولادت باسعادت الگوی والای بشریت،حضرت فاطمه(س) که تداوم همان رویکرد الهی در رفعت جایگاه  بانوان ایران اسلامی بوده است.

این ایام خجسته را به تمام زنان ایران و جهان بویژه زنان و مادران فرهیخته، پرتلاش و هنرمند هرمزگان عزیز که فرزندان آگاه، دانشمند، غیور و فداکار  امروز و فردای هرمزگان را پرورش داده و می دهند صمیمانه تبریک عرض می کنم.
و برای یکایک شما که کانون خانواده از وجودتان گرم و جامعه با حضورتان پویاست آرزوی موفقیت و سعادت دارم و امیدوارم در مسیر بهره مندی از سیره ی انسان ساز بانوی بزرگ اسلام توفیق تان روزافزون باشد. ان شاء الله

مهدی دوستی
استاندار هرمزگان
بیستم جمادی الثانی۱۴۴۴ه.ق 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
بخشداری سندرک : b_senderk@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.