جمعه ٠٧ بهمن ١٤٠١
آخرین اخبار
حلول ماه رجب و میلاد پنجمین مولود زمین و آسمان، ولادت حضرت امام محمد باقر (ع) تهنیت باد.
دیدار مهندس سلحشور با فرماندهی محترم سپاه ناحیه میناب
بازدید مهندس سلحشور از ورزشگاه ده هزار نفری میناب.
راهپیمایی مردمی و باشکوه مردم ولایتمدار شهرستان میناب در روز جمعه پس از اقامه نماز جمعه در پی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس رهبر معظم انقلاب اسلامی و مرجعیت شیعه با حضور مهندس سلحشور
پیام استاندار هرمزگان به مناسبت ولادت سراسرنور حضرت زهرا(س)، روز مادر و روز زن
بازدید مهندس سلحشور از بیمارستان ابوالفضل (ع) و بیمارستان دوم در حال ساخت میناب
جلسه ای با حضور مهندس سلحشور با موضوع بررسی مسائل و مشکلات مراکز آموزش عالی، ارتقاء مجتمع آموزش عالی میناب به دانشگاه مکران و بهبود زیرساخت های آموزشی شرق هرمزگان در محل سالن مجتمع آموزش عالی میناب برگزار شد.
جلسه هم اندیشی ، برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص بزرگداشت مقام شامخ مادر و روز زن بمناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و میلاد بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی و کارگروه عفاف و حجاب به ریاست مهندس سلحشور
بازدید مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه از محله گرو صالحی شهر میناب.
مطابق سه شنبه هر هفته ، برنامه ملاقات مردمی مهندس سلحشور
اخبار > دیدار مهندس سلحشور با فرماندهی محترم سپاه ناحیه میناب


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٢٨١ 

 تاریخ:1401/11/01 


دیدار مهندس سلحشور با فرماندهی محترم سپاه ناحیه میناب

در پی اقدام اتحادیه اروپا در تصویب نام سپاه مقتدر افتخارآفرین، در فهرست گروه‌های تروریستی امروز صبح مهندس سلحشوربا جناب سرهنگ درویشی فرماندهی محترم سپاه ناحیه میناب و تعدادی از پاسداران عزیز دیدار و گفتگو کرد.

 

 

 

 


در پی اقدام اتحادیه اروپا در تصویب نام سپاه مقتدر افتخارآفرین، در فهرست گروه‌های تروریستی امروز صبح مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه و رئیس شورای تامین شهرستان میناب با جناب سرهنگ درویشی فرماندهی محترم سپاه ناحیه میناب و تعدادی از پاسداران عزیز دیدار و گفتگو کرد.

مهندس سلحشور در این دیدار اقدامات سپاه در تمام حوزه ها بویژه حوزه محرومیت‌زدایی را قابل تقدیر دانست و گفت : هر جا که نیاز به حضور این عزیزان احساس شد از فرماندهی محترم تا سایر نیروهای تحت امر جهادی در سیل، زلزله و ...ایستادند و خدمات بی منت به مردم عزیز در سراسر کشور ارائه نمودند.

وی سپاه پاسداران را پشتوانه ای محکم و استوار با نیرو های متعهد و ولایت مدار دانست که در صیانت از انقلاب اسلامی و ارزشهای الهی همچون دژی محکم نظام مقدس جمهوری اسلامی را از هرنوع نفوذی و تهدیدی محافظت می کند.

 رئیس شورای تامین شهرستان میناب گفت : نقش سپاه و بسیج در دفاع و پیشبرد اهداف نظام را با اهمیت خواند و در کنار مردم و مسئولان با همه وجود و افتخار برای خدمت به کشور و تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی در عرصه حضور دارند. سپاه و بسیج به عنوان مردمی ترین نهاد ارزشی برخاسته از بطن جامعه در جمهوری اسلامی ایران موجب عزت، اقتدار، افتخار و سربلندی نظام و انقلاب اسلامی، که از حضرت امام خمینی (ره) به یادگار مانده است.

سلحشور افزود: سپاه بازوی قدرتمند ملت‌های ستم‌دیده و مهمترین عامل سرکوب تروریسم و نابودی داعش در منطقه بود که جا دارد در اینجا از سردار دلها حاج قاسم سلیمانی یادکنیم او پاسدار و سپاهی بود دشمن از حاج قاسم ها می ترسد.

وی در پایان گفت: اروپا اثبات کرده که اراده مستقلی ندارد و دنباله روی صهیونیست‌هاست و اقدام اخیراتحادیه اروپا بیشتر یک حرکت سیاسی ناشی از خشم است که هم غیرمستقل بودن اروپا را نشان می‌دهد و هم اینکه از وجود نهاد مقدس سپاه ترس دارند و این اقدام نشان از موفقیت‌های سپاه در عرصه‌های مختلف و نگرانی آنها از تأثیر تفکر جهادی سپاه و اثرگذاری اقدامات راهبردی این نهاد مردمی درمقابله با شرارت‌های پنهان و آشکار استکبار جهانی دانست.

سرهنگ درویشی فرماندهی محترم سپاه ناحیه میناب نیز ضمن تقدیر و تشکر از حضور مهندس سلحشور گفت: سپاه و بسیج هر جایی که لازم باشد حضور خواهند داشت و از هیچ کمکی برای مردمان عزیز در سراسر کشور و از همه اقوام دریغ نخواهیم کرد. سپاه تنها بعد نظامی ندارد سپاه نهاد مردمی است و تا پای جان در کنار مردم هستیم و به این بودن هم افتخار میکنیم.

https://minab.hormozgan.ir/

https://www.instagram.com/p/CdyS1sgoyue/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

https://t.me/newsminab

https://splus.ir/newsminab

https://ble.ir/farmandarivijeminab

https://eitaa.com/newsminab

https://chat.whatsapp.com/HuucnJwTXM4BYlUgvfRU4v

https://gap.im/farmandarivijeminab

https://iGap.net/farmandarivijeminab
*روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب*


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
بخشداری سندرک : b_senderk@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.