چهارشنبه ٠٩ فروردين ١٤٠٢
اخبار > مهندس سلحشور در پیامی اعیاد شعبانیه را تبریک گفت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٧٤٩ 

 تاریخ:1401/12/04 


مهندس سلحشور در پیامی اعیاد شعبانیه را تبریک گفت

روزهای سوم، چهارم و پنجم شعبان که بترتیب میلاد سید و سرور شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس(ع) و حضرت امام زین العابدین(ع) می باشد را خدمت عموم مردم عزیز تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

 

 

 


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب در پیامی اعیاد شعبانیه را تبریک گفت. در متن پیام مهندس سلحشور آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ماه شعبان که ماه مناجات و دعا، ماه تهذیب و آمادگی برای میهمانی خداست از زمره ماه هایی است که باید در طی این یکماه فرصت ها و ساعات را غنیمت شمرد و با مناجات از درگاه خداوند متعال برای سربلندی مردم و میهن اسلامی مان دعا و خود را برای ماه مبارک رمضان آماده کرد. ماهی که در آن کشتی نجات و منجی عالم بشریت، جهان را با قدوم خود مزین کردند.
روزهای سوم، چهارم و پنجم شعبان که بترتیب  میلاد سید و سرور شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس(ع) و حضرت امام زین العابدین(ع) می باشد را خدمت عموم مردم عزیز تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

روز میلاد حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) که مزین بنام روز پاسدار می باشد را خدمت پاسداران حریم ولایت و میهن عزیزمان در سراسر کشور بویژه برادر عزیزم جناب سرهنگ درویشی فرماندهی محترم سپاه ناحیه میناب و همه همکاران محترمشان که  مجاهدانه در پاسداری از این مرز و بوم تلاش میکنند تبریک عرض می نمایم و همچنین روز ولادت علمدار کربلا را که به روز جانباز مزین می باشد را خدمت جانبازان عزیز که جانانه و با از خودگذشتگی در پاسداشت ارزش های اسلامی جنگیده اند و به فیض جانبازی در راه اسلام نائل گشته اند تبریک عرض می نمایم.

ان شاءالله که همه ی مردمان سرزمینمان با الگو برداری از زندگی امام حسین، امام سجاد و حضرت ابوالفضل علیه السلام بتوانیم به خوبی از کشتی انقلاب اسلامی محافظت و آن را به صاحب اصلی آن یعنی حضرت مهدی (عج)تحویل دهیم.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
بخشداری سندرک : b_senderk@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.