چهارشنبه ٠٩ فروردين ١٤٠٢
اخبار > اجلاس نماز با موضوع نماز، مدرسه، دانشگاه، خانواده و معلمان آینده شهرستان میناب با حضور مهندس سلحشور


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٨٤٨ 

 تاریخ:1401/12/07 


اجلاس نماز با موضوع نماز، مدرسه، دانشگاه، خانواده و معلمان آینده شهرستان میناب با حضور مهندس سلحشور

مهندس سلحشور در این مراسم با بيان اينکه نماز فلسفه زندگي انسان است، اظهار کرد: هر بخش از اين مقوله معنوي مهم داراي فلسفه وجودي خاصي است، چرا که انسان را به سعادت و کمال مي رساند.

 

 

 

 


اجلاس نماز با موضوع نماز، مدرسه، دانشگاه، خانواده و معلمان آینده شهرستان میناب با حضور مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه، حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیمی امام جمعه محترم، حضرت حجت الاسلام والمسلمین امیری معاون فرهنگی ستاد اقامه نماز استان، اعضای محترم شورای تامین، اعضای محترم شورای اداری، دهیاران، دانش آموزان و دانشجویان، روحانیون محترم در محل سالن آموزشکده فنی و حرفه ای برگزار شد.

مهندس سلحشور در این مراسم با بيان اينکه نماز فلسفه زندگي انسان است، اظهار کرد: هر بخش از اين مقوله معنوي مهم داراي فلسفه وجودي خاصي است، چرا که انسان را به سعادت و کمال مي رساند.

رئیس ستاد اقامه نماز شهرستان میناب گفت: ذکر خدا آرام بخش و انسان را از همه نگراني ها دور مي کند چرا که بهترين ذکر نماز است که براي بياد خدا بودن اقامه مي شود.

سلحشور افزود: دين ما فلسفه انتظار، آخرت و فلسفه زندگي است، اگر انسان به آخرت اعتقاد نداشته باشد زندگي بشکل ديگري ظاهر مي شود و دنيايي پر از هرج و مرج خواهند داشت.

وی در پایان گفت: فعالیت های گذشته ترویج فرهنگ نماز باید به طور مستمر ادامه یابد و از هر فرصت جدیدی نیز برای ترویج نماز استفاده شود.

 تجلیل از فعالان عرصه نماز در ادارات و دانشگاه های شهرستان از بخش های دیگر این مراسم بود.

https://minab.hormozgan.ir/

https://splus.ir/newsminab

https://ble.ir/farmandarivijeminab

https://eitaa.com/newsminab

https://chat.whatsapp.com/HuucnJwTXM4BYlUgvfRU4v

https://gap.im/farmandarivijeminab

https://iGap.net/farmandarivijeminab

https://rubika.ir/farmandarivijeminab


روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 076-42226363
نمــابر : 42225196
بخشداری سندرک : b_senderk@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : ميناب - بلوار آل محمد(ص)- معاونت استانداری فرمانداري ويژه شهرستان ميناب

شهرستان میناب

شهرستان ميناب پر جمعيت ترين شهرستان استان هرمزگان بعد از بندرعباس است اين شهرستان با 5393 كيلومتر مربع مساحت و 259/221 نفر جمعيت در فاصله 95 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه از شمال به رودان، از جنوب به بشاگرد و سیریک، از شرق به استان کرمان، از غرب به بندرعباس و دریای عمان  محدود شده است . ارتفاع متوسط آن از سطح دريا 40 متر است . شامل 4 شهر به نام هاي (ميناب- تيرور-هشتبندی-سندرک) و 4 بخش به نام هاي (مرکزی- توکهور- سندرک- بندزرک) مي باشد.