آیت الله رئیسی نتیجه تلاش های مجاهدانه خود را از خدا و امام مهربانی ها در شب میلادش گرفت و خادم رضا به فرمان معبودش لبیک گفت .

مراسم گرامیداشت شهادت حضرت آیت الله رئیسی رئیس جمهور محبوب و هیات همراه ایشان با حضور مهندس رادمهر سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه و همکاران مجموعه اداری در محل نمازخانه این معاونت با قرائت زیارت عاشورا برگزار شد .

مهندس رادمهر در این جلسه شهادت مظلومانه خادم الرضا، خادم ملت و سید شهیدان خدمت حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری محبوب و همراهان‌ایشان حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ، حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم امام جمعه تبریز، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و سایر همراهانشان را در حین خدمت‌رسانی به مردم و در روز میلاد باسعادت امام رئوف و امام مهربانی ها را محضر حضرت ولی عصر (عج) و رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم.

نماینده عالی دولت در شهرستان در این مراسم به خدمات حضرت آیت الله رئیسی در زمان ریاست جمهوری نیز اشاره کرد و گفت : در زمان سکانداری دولت سیزدهم ومردمی بحران کرونا تا حدی بود که روزانه ۷۰۰نفر از هموطنان جان خود را ازدست میداند، با ارتباط دیپلماسی قوی و با استفاده نخبگان وجوانان تولید واکسن کرونا افزایش یافت و کرونا فروکش کرد.

   


مجید سلحشور : فرماندار میناب ارتباط با فرماندار

   

6.1.9.0
گروه دورانV6.1.9.0